Wpisy

 • piątek, 28 września 2012
  • Pierścionki zaręczynowe

   pierścionki zaręczynowe

   Absolutną prawą jest, że pierścionki zaręczynowe kojarzą się nam ze współczesną kulturą, dotyczy to jednak głównie samego fasonu tego typu biżuterii, który przyjął się stosunkowo niedawno, jeśli chodzi natomiast o sam zwyczaj wręczania pierścionków zaręczynowych, a nawet materiały z których pierścionki zaręczynowe były wyrabiane to tradycje sięgają tutaj zdecydowanie dalej, nawet do czasów starożytnych, kiedy to tego rodzaju pierścionki były chętnie wręczane, spotkać można było się jednakże z rozróżnieniem pomiędzy tym kto mógł taki pierścionek nosić, a komu to absolutnie nie wypadało.

   Polecamy: pierścionki z diamentami

   Do najbardziej eleganckich zaliczymy dzisiaj pierścionki z diamentami, które przygotowywane są zgodnie z klasycznym schematem jeśli chodzi o wygląd pierścionka zaręczynowego. W ostatnim czasie zauważyć można że najchętniej wybierane są pierścionki zaręczynowe z jednym dużym kamieniem, oczywiście skala takich kamieni będzie różna zależności od typu wybranego kamienia szlachetnego, jeśli chodzi o diamenty to raczej trudno będzie zakupić takie, które imponować będą przede wszystkim wielkością. Klasyczny fason pierścionków zaręczynowych może się oczywiście podobać, ale być może warto będzie się także pokusić o oryginalność przy wyborze odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, kształt można zaproponować także samodzielnie, dosyć ciekawie prezentować mogą się chociażby kamienie szlachetne w kształcie serca, które można dołączyć do swojego pierścionka zaręczynowego, ale także i w tym wypadku należy dobrać kamienie o odpowiedniej wielkości.

    

   Trochę czasu można także poświęcić na wybranie odpowiedniego materiału, z którego wykonany zostanie pierścionek zaręczynowy. Także tutaj wybór jest dosyć spory, ale najchętniej wybieranym materiałem jest złoto, które można zakupić w kilku różnych kolorach, do najpopularniejszych należy klasyczne żółte złoto, ale także i białe złoto cieszyć może się nie małym zainteresowaniem, kupujący maja także do wyboru tak zwane mieszane kolory złota, co jest także ciekawym wyborem, w tym przypadku to sam klient decyduje o proporcjach dobieranych przez siebie metali, co powinno mu w znacznym stopniu ułatwić dobranie odpowiedniego koloru złota dla siebie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Pierścionki zaręczynowe ”
   Tagi:
   Autor(ka):
   tanie-pierscionki-zareczynowe
   Czas publikacji:
   piątek, 28 września 2012 11:37
 • środa, 05 września 2012
  • Zaręczyny z kwiatami

   Niełatwo jest wybrać najlepszy z możliwych sposobów na zaręczyny. Jeżeli więc nie jesteś zbyt kreatywny, a dobre pomysły nigdy nie były twoją mocną stroną to musisz polegać na jednym ze sprawdzonych numerów.

   Bez wątpienia oświadczyny oparte na kwiatach są dobrym wyjściem i powinny zadowolić twoją dziewczynę. Polegają one na tym, aby każdego dnia wysyłać jej kwiaty. Pierwszego będzie to jedna róża, drugiego dwie, trzeciego trzy i tak dalej. Siódmego dnia powinieneś się zjawić z całym bukietem oraz pierścionkiem zaręczynowym i zabrać ukochaną na romantyczną kolację podczas której się jej oświadczysz oraz wręczysz pierścionek zaręczynowy. Całą operację można wykonać również w inny sposób. Zaczynając od konkretnej ilości kwiatów i codziennie schodząc po jednym można podpowiedzieć narzeczonej, kiedy nastąpi przełomowy dzień i wydarzy się coś wielkiego.

   Dzięki takiemu sposobowi dziewczyna będzie mogła się odpowiednio przygotować do specjalnego dnia, a wiedz, że żadna kobieta nie chciałaby wyglądać podczas dnia zaręczyn nieatrakcyjnie. Ponadto będzie się mogła przygotować mentalnie oraz psychicznie na to co się wydarzy. Istnieje również inny sposób oparty na kwiatach. Jest on jednak nieco trudniejszy do zrealizowania i jego koszty są nieporównywalnie większe. Chodzi bowiem o to, aby zaprosić swoją dziewczynę w umówione miejsce i się nie zjawić. Zamiast swojej osoby powinien pojawić się liścik z instrukcją, aby podążać za śladem kwiatów.

   I tutaj trzeba obmyślić trasę w waszym mieście, która będzie się kojarzyła z wspaniała mymi wspomnieniami. Mogą usłać ją płatki róż albo całe kwiaty, ważne aby były one łatwo zauważalne. Na samym końcu powinieneś czekać z bukietem kwiatów w waszym ulubionym miejscu (może też być miejsce, w którym się poznaliście) i tam poprosić wybrankę o rękę.

   Oba te sposoby są bardzo romantyczne i z pewnością spodobają się każdej kobiecie. Nie ma chyba takiej, która oparłaby się tak starannie przygotowanym oświadczynom. Myślę, że warto wyłożyć trochę pieniędzy, aby ta chwila była niezapomniana dla obu stron związku.

   ----------------------------

   pierścionki z diamentem

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   tanie-pierscionki-zareczynowe
   Czas publikacji:
   środa, 05 września 2012 15:00
  • Co musisz wiedzieć o zaręczynach, aby były udane

   obrączkiKażdy mężczyzna musi zdawać sobie sprawę, że niezależnie od tego, jaki kobieta ma charakter marzy ona o idealnych oświadczynach, które zrobią na niej piorunujące wrażenie. Nawet jeżeli nie mówi o tym otwarcie, a wręcz się zapiera to wiedz, że w głowie siedzi jej jedna myśl – niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju zaręczyny.

    Pierwszym elementem, na który musisz zwrócić swoją uwagę jest odpowiednio dobrany pierścionek zaręczynowy. Nie łatwo go wybrać, a każdy z najlepszych jubilerów ma kilkanaście modeli o bardzo dużych wahaniach cenowych. Pierścionek można kupić zarówno za 100 jak i milion złotych i powinien być on kompatybilny ze sposobem oświadczyn, który wybierzesz.

    

   Aby dowiedzieć się więcej o kamieniach, które są w nich umieszczone można udać się po poradę do miejscowego jubilera, który ma o tym sporą wiedzę i dokładnie wytłumaczy ci czym różnią się poszczególne z  nich. Kolejnym elementem oświadczyn jest odpowiednia przemowa. Nie każdy może pozwolić sobie, by pójść na żywioł, wiadomo przecież, iż nie wszyscy posiadają odpowiednie zdolności oratorskie pozwalające tworzyć na bieżąco cudowne zdania. Większość mężczyzn musi więc dokładnie przemyśleć każde słowo, które wypowie podczas oświadczyn. W mowie muszą zawierać się elementy przedstawiające najlepsze wspólnie spędzone chwile oraz to co się czuje.

   Warto obserwować dokładnie swoją kobietę podczas filmów romantycznych, aby zobaczyć, jaki sposób oświadczyn się jej najbardziej podoba. Napisanie odpowiedniego tekstu mogą ułatwić kwestie aktorów wypowiadane podczas filmów. Mając już pierścionek oraz odpowiednio przygotowaną przemowę należy wybrać idealny sposób na zaręczyny. Po pierwsze należy wybrać czy oświadczyny będą klasyczne czy może odbiegną od norm i zdecydujesz się na coś szalonego. Jednak sytuację, w której poprosisz kobietę o rękę musisz dopasować do jej charakteru, aby zaręczyny nie zakończyły się klapą.

   Myślę, że zaręczyny są wyjątkową chwilą zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, dlatego warto, aby każdy element był dobrze przemyślany. Decydując się na taki krok mężczyzna podejmuje jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, więc lepiej zadbać o powodzenie tej „misji”.

   ------------------------------------------

   pierścionki zaręczynowe z brylantem

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   tanie-pierscionki-zareczynowe
   Czas publikacji:
   środa, 05 września 2012 14:23
 • środa, 22 sierpnia 2012
  • Tanie pierścionki zaręczynowe

   złoty pierścionekWydawanie majątku na pierścionek zaręczynowy także może nie być najlepszym wyjściem. Pierścionek taki stanowi symbol, często noszony jest przez cały czas, jednakże nawet tanie pierścionki zaręczynowe mogą doskonale spełniać swoją rolę. Poza tym, bardzo drogi pierścionek zaręczynowy może nie tylko przez wzgląd na swoją dosyć wysoką wartość okazać się z różnych względów niepraktyczny, ale także może po prostu też nie pasować do wielu kreacji co powoduje że wybór takiego pierścionka zaręczynowego niekoniecznie jest najlepszym pomysłem.Przyjmuje się, że standardowy pierścionek zaręczynowy z brylantem czy też z innym kamieniem szlachetnym kosztować powinien około kilku set złotych do kilku tysięcy. Droższe pierścionki zaręczynowe mogą być już niekiedy wręcz niestosownym do danej okazji prezentem zaręczynowym.

   Niższa cena pierścionka zaręczynowego może oznaczać na przykład zastosowanie do jego wyrobu mniejszego kamienia szlachetnego niż ma to miejsce za zwyczaj. Duży, i rzucający się w oczy kamień szlachetny może być oczywiście z wielu powodów nienajlepszym wyborem.

   Na cenę pierścionka wpływ ma także to z jakiego rodzaju materiału zostanie on wykonany. Nie zawsze musi być to oczywiście złoto, niekiedy stosuje się innego rodzaju metale, których cena jest niższa, ale wyglądem przypominać mogą one złoto. Przykładem jest chociażby tak zwane białe złoto. Ma ono jak doskonale wiadomo srebrny kolor pomimo tego że do jego wyrobu stosuje się typowe złoto, które łączone jest  niklem. Jak się jednak okazuje podobne rezultaty może uzyskać także jeśli do przygotowania takiego pierścionka wykorzystywane jest po prostu srebro, które łączy się z innymi metalami. W ten sposób uzyskać można tańsze, białe złoto. Podobnie postępuje się także z innego rodzaju pierścionkami.

   Na cenę pierścionka zaręczynowego wpływ może mieć także wygrawerowanie na samym pierścionku określonego wpisu. Wpisy takie mogą być jednak z wielu różnych powodów dosyć istotne. Dodatkowo na cenę pierścionka zaręczynowego, który jest często kupowany w tajemnicy przed narzeczoną wpływać mogą koszty jego ewentualnych przeróbek w celu dostosowania jego rozmiaru.

   ----------------------------

   tanie pierścionki zaręczynowe

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   tanie-pierscionki-zareczynowe
   Czas publikacji:
   środa, 22 sierpnia 2012 14:50

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa